Ściski

Specjalizujemy się w szerokiej gamie ścisków. Polecamy ścisk jednoręczny Wolfcraft. Ściski Wolfcraft z serii Pro wyróżniają się solidną szyną prowadzącą, wysięgiem 10 cm, szybką przebudową w rozpierak. Oferta ścisków sprężynowych Wolfcraft znajdzie zastosowanie w każdym domu i warsztacie. Dla profesjonalistów polecamy hiszpańskie ściski śrubowe i tłokowe Piher, niezwykle masywne ze szczękami z żeliwa sferoidalnego i prowadnicą o wytrzymałości 90kg/mm2. Ściski kątowe, taśmowe i narożne Stanley są bardzo popularne ze względu na dobry stosunek jakości do ceny. Ściski Silverline to tańsza alternatywa do użytku amatorskiego i hobbistycznego. Stolarzy zainteresują ściski drewniane Pinie o długości do 1500 mm.

Podkategorie

 • Ściski zaciskowe

  Ściski Wolfcraft jednoręczne z serii PRO wyróżniają się wysoką jakością wykonania, dużym wysięgiem 10 cm, solidną szyną prowadzącą. Ścisk można łatwo przebudować w rozpierak, a zaciskanie odbywa się jedną ręką. Ściski Wolfcraft z serii Easy to tańsza alternatywa ścisków jednoręcznych. Siła zacisku do 90 kg i prosta obsługa sprawiają, że są one chętnie kupowane przez majsterkowiczów. Do prac hobbystycznych oraz dla osób szukających narzędzia w korzystnej cenie polecamy serię ścisków Silverline o sprawdzonej jakości.

 • Ściski sprężynowe

  Ściski sprężynowe Wolfcraft z ruchomymi szczękami pozwalającymi dopasować ścisk do zaciskanej powierzchni. Ścisk sprężynowy Wolfcraft sprawdzi się w każdym domu, warsztacie czy pracowni stolarskiej. Ścisk ma wiele zastosowań - pomocny przy klejeniu, oprawianiu obrazu, łączeniu kabli, przytrzymywaniu różnych powierzchni, a nawet budowie szałasu z kocy dla dzieci.

 • Ściski kątowe

  Ściski kątowe Wolfcraft, Ściski kątowe Stanley, ściski do ram. Ściski kątowe to tzw. trzecia ręka majsterkowicza. niezastąpione przy wykonywaniu połączeń kątowych, jako pomoc montażowa przy zbijaniu, spawaniu, skręcaniu. Niezwykle popularny w naszym sklepie jest ścisk lekki kątowy Stanley do łączenia ram pod kątem 90 stopni (0-83-121) oraz ścisk narożny Wolfcraft WF3051000 doskonale sprawdzający się przy łączeniu półek, montażu szaf itp.

 • Ściski śrubowe

  Ściski śrubowe Wolfcraft z 5 letnią gwarancją wyróżniają się antypoślizgowym uchwytem, solidną szyną, dużą siła zacisku. Ściski śrubowe Piher z Hiszpanii posiadają żeliwne szczęki oraz hamulec antypoślizgowy w ruchomej szczęce. Ściski te polecane są do profesjonalnych zastosowań. Małe ściski śrubowe do prac modelarskich używane są najczęściej do budowy modeli i sklejania małych przedmiotów.

 • Ściski drewniane

  Ściski stolarskie z drewna bukowego czeskiej firmy Pinie. Ściski z korkową okładziną szczęk zabezpieczającą obrabiany przedmiot. Ocynkowana stalowa prowadnica. Ścisk drewniany od 20 do 120 cm, wysięg 10 cm. W ofercie także ściski drewniane z wydłużonym wysięgiem aż 19 cm.

 • Ściski krawędziowe

  Ściski krawędziowe Piher do mocnego zaciskania łączeń kątowych (połączeń typu T). W asortymencie także ściski - uchwyty transportowe do przenoszenia płyt osb, płyt drewnianych, paneli itp.

 • Ściski tłokowe

  Ściski tłokowe Piher serii XXL wykorzystywane są tam, gdzie potrzebna jest ekstremalna siła zacisku. Masywne żeliwne szczęki oraz ekstra wytrzymała stalowa prowadnica pozwala na zaciskanie obrabianego przedmiotu z wyjątkową siłą. Ścisk tłokowy z linii Blue polecany jest do zastosowań profesjonalnych, nie wymagających jednak max siły nacisku. Stolarzy zainteresuje ścisk z przedłużonym wysięgu, który umożliwia obróbkę większych przedmiotów.

 • Ściski taśmowe

  Ścisk taśmowy Stanley 4,5 m do klejenia ram, mebli, obrazów. Idealny do mocowania elementów o dziwnych kształtach bez ich uszkadzania. Zrobiony z metalu i nylonu zapewniającego wytrzymałość. W ofercie również: ścisk taśmowy Wolfcraft 4 m oraz ekonomiczny ścisk taśmowy Silverline.

 • Ściski zapadkowe

  Ścisk zapadkowy Wolfcraft jest narzędziem stosowanym tam gdzie potrzeba jest bardzo duża precyzja i delikatność zaciskania. Ścisk można użyć jednocześnie do delikatnego mocowania, ale też do prac wymagających bardzo dużej siły zacisku.

 • Ściski całopowierzchniowe

  Ściski stolarskie całopowierzchniowe Silverline wykonane z ciśnieniowego odlewu aluminium. Ściski pełnopowierzchniowe Piher ze szczękami z żeliwa sferoidalnego. Rozmiary od 30 do 200 cm.

Katalog

Producenci

 • Dostawa gratis