Pilarki stołowe

Pilarki stołowe do drewna Holzstar z linii TKS 315 to sprawdzone i popularne maszyny do cięcia drewna. Duży ocynkowany stół z możliwością przedłużenia oraz aluminiowa prowadnica równoległa ułatwiają obróbkę drewna. Do małego warsztatu i profesjonalnych cięć przeznaczona jest pilarka formatowa z wózkiem jezdnym i wysuwanym teleskopowo liniałem. Zapewniają one pracę bez wibracji i czyste cięcie.

Niezawodne pilarki stołowe

Piły stołowe są praktycznymi narzędziami przeznaczonymi do obrabiania drewna. Profesjonalne pilarki stołowe do drewna są przydatne zarówno ekipom budowlanym, jak i amatorom, którzy pracują z drewnem oraz różnego rodzaju materiałami drewnopochodnymi. Dzięki piłom stołowym, wszelkie prace będą przebiegać szybko i wygodnie. Trwała i stabilna konstrukcja odpowiada za bezpieczeństwo i komfort pracy.

Pilarki stołowe Holzstar umożliwiają precyzyjną obróbkę drewna. Urządzenia posiadają możliwość regulacji wysokości piły, a zamontowane w nich koła ułatwiają transport. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz obrabiarki do drewna o uniwersalnym zastosowaniu. Zapoznaj się z ofertą i wybierz pilarkę do drewna, która spełni twoje oczekiwania. Wszystkie produkty zostały wykonane przy użyciu wysokiej jakości materiałów oraz są dostępne w atrakcyjnych cenach.

Pilarki stołowe

Producenci

  • Dostawa gratis
Zadzwoń do nas Wyślij wiadomość