Marki Jest 52 marek

 • ABRABORO

  W ofercie Abraboro znajdują się szeroki asortyment osprzętu do elektronarzędzi. Wiertła i szczotki Abraboro produkcji niemieckiej i węgierskiej charakteryzują się doskonałą jakością przy zachowaniu dobrej relacji ceny do jakości. W ofercie: wiertła do drewna, wiertła piórowe, wiertła puszkowe, wiertła spiralne do drewna, wiertła do betonu, frezy, szczotki, otwornice, narzynki, gwintowniki do metalu

 • AS SCHWABE

  AS Schwabe to niemiecki producent wysokiej jakości kabli, przedłużaczy bębnowych, rozdzielnic prądowych, opraw diodowych i halogenowych. Produkty tej marki wykonane są z dbałością o precyzję, a do ich produkcji używa się najwyższej jakości materiałów zapewniających bezpieczeństwo użytkownikowi.

 • AW-TOOLS

  AW TOOLS to sprawdzone narzędzia polskiego dystrybutora. Do wyboru narzędzia ręczne, klucze, pasy monterskie, skrzynki i inne grupy asortymentowe.
 • AXENOL

  Axenol - oleje do pilarek i kosiarek. Polski producent, wysoka jakość.

 • BONDHUS

  BONDHUS to amerykański producent kluczy imbusowych o najwyższej trwałości i jakości. Klucze imbusowe z dożywotnią gwarancją uważane są za najlepsze na świecie ze względu na niezwykłą wytrzymałość i precyzję. Wszystkie klucze Bondhus są wykonane z wyjątkowej stali Protanium dzięki czemu przenoszą o 20% większy moment obrotowy. Powierzchnia pokryta jest warstwą Proguard zabezpieczającą przed korozją i rozpuszczalnikami. W ofercie klucze z kulką, klucze sześciokątne, klucze Torx.

 • BRADAS

  Firma Bradas jest polskim przedsiębiorstwem produkującym i dystrybuującym szeroką gamę armatury ogrodowej, zraszaczy, węży ogrodowych, węży technicznych. Marka Bradas cieszy się uznaniem klientów dzięki produktom wysokiej jakości i funkcjonalności. Bardzo popularne są węże kroplujące i zraszacze ogrodowe.

 • CMT ORANGE TOOLS

  CMT - to włoski producent od ponad 50 lat wytwarzający profesjonalne piły i frezy do drewna. Firma jest międzynarodowym liderem w zakresie obróbki drewna, a jej wyroby cieszą się uznaniem stolarzy i majsterkowiczów na całym świecie. W produkcji wykorzystywane są najwyższej jakości surowce. Frezy wykonane są z węglika spiekanego z Luxemburga zapewniającego precyzyjne cięcie i długą żywotność. W piłach używana jest wytrzymała szwedzka stal o twardości 42-44. Lutowane zęby widiowe wykonane są z węglika najlepszej jakości. W asortymencie frezy trzpieniowe, frey CNC, brzeszczoty , piły tarczowe do drewna, wierta puszkowe.

 • COLLOMIX

  Niemiecka firma Collomix specjalizuje się w produkcji mieszarek do zapraw, klejów i innych materiałów. Mieszarki do zapraw cechują się solidnością wykonania i wytrzymałymi podzespołami zapewniającymi długotrwałe użytkowanie. Collomix oferuje profesjonalne rozwiązania w zakresie techniki mieszania. Automatyczne mieszarki serii AOX zapewniają idealne wymieszanie zapraw bez konieczności angażowania operatora.

 • FELO

  Firma Felo od 125 lat wytwarza najwyższej jakości bity i wkrętaki. Wkrętaki z Niemiec cechują się niezwykle dużą precyzją wykonania końcówek, jak również trwałością. Zdolne są przenosić najwyższe momenty obrotowe. Rękojeść Ergonic dopasowuje się do kształtu dłoni i umożliwia mniejszy wysiłek przy osiąganiu wysokiego momentu obrotowego. Bity Felo wyróżniają się niezwykłą twardością i precyzją, dlatego idealnie sprawdzają się w zastosowaniach przemysłowych.

 • FLEXO TRIM

  FLEXO TRIM to marka narzędzi ogrodowych należąca do niemieckiego producenta IKRA-MOGATEC. Pod nazwą FLEXO TRIM produkowane są narzędzia wyróżniające się dopracowanym designem, nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i dobrym stosunkiem jakości do ceny. Podkaszarki, nożyce do żywopłotu, podkrzesywarki i inne narzędzia ogrodowe będą cieszyć każdego użytkownika starannością wykonania i trwałością.

 • Haaga-Starmix

  Zamiatarki niemieckiej firmy Haaga-Starmix to urządzenia idealne do domu, ogrodu, ale też wykonywania prac porządkowych na dużej powierzchni. Zamiatarka Starmix-Haaga 475 została wyposażona w tzw. system Turbo. W odróżnieniu od najtańszych zamiatarek ręcznych, ta posiada dwie szczotki talerzowe i dodatkowy walec szczotkujący (spełnia on dwa zadania: po pierwsze, kręcąc się w ruchu przeciwnym do obrotu kół odbiera zanieczyszczenia dostarczone przez dwie szczotki talerzowe i przenosi je do zbiornika, a zbiera też resztki odpadów, które nie zostały podniesione w pierwszym rzędzie przez poziome szczotki talerzowe). Te trzy elementy zapewniają najwyższy poziom czystości sprzątanego terenu, zbierając nie tylko duże odpady (puszki, liście, trociny), ale także najdrobniejszy piasek.

  0 produkty/ów

 • HERVISA PERLES

  Hervisa to renomowany hiszpański producent buław wibracyjnych i listew do betonu. Przedsiębiorstwo HERVISA powstało w 1984 roku w Barcelonie i od samego początku skierowało swe produkty do profesjonalnych odbiorców. Firma na przestrzeni lat rozwijała gamę produktów wprowadzając wiele nowych rozwiązań technologicznych. Buławy i listwy wibracyjne do betonu, napędy, przetwornice marki Hervisa pozwalają na przygotowanie mieszanki betonu wysokiej jakości o odpowiedniej konsystencji i gęstości.

Kategorie

Producenci

 • Dostawa gratis
Zadzwoń do nas Wyślij wiadomość