Firma Adriatech Sp z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski narzędzi stolarskich czeskiej marki PINIE, dłut niemieckiej firmy MHG, narzędzi czeskiej marki Proteco. Zajmujemy się też dystrybucją dłut KIRSCHEN, imadeł stolarskich i ślusarskich YORK, dłut i wkrętaków marki Narex, maszyn i narzędzi stolarskich Holzstar i Holzkraft, narzędzi Stanley, Wolfcraft, frezów i pił CMT, narzędzi Silverline, kamieni Rozsutec i innych.

Nadrzędnym celem firmy jest dystrybucja wspomnianych marek oraz ich systematyczny rozwój na wymagającym polskim rynku. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w branży, rzetelność i elastyczność w działaniu. Chcąc dostarczyć klientom asortyment najwyższej jakości współpracujemy z wieloma znanymi producentami i importerami narzędzi takimi jak LŁ dawniej Lange Łukaszuk, Stanley, Milwaukee, Strümer i inni.

W szerokiej gamie oferowanych przez nas produktów znajdą Państwo narzędzia takich marek jak: Wolfcraft Scala, Steinel, Collomix, Bondhus, Felo, NWS, Sola, Proxxon, Proteco, Narex, Shinwa, Maag, Milwaukee, Stanley, Holzstar, Holzkraft, Silverline, CMT i inne.

Dla wygody obsługi naszych klientów detalicznych proponujemy skorzystanie z szerokiej oferty naszego sklepu internetowego. Zapraszamy do udanych zakupów i pozostajemy do dyspozycji w zakresie profesjonalnego doradztwa.

Klientów z Wrocławia i okolic zapraszamy do sklepu stacjonarnego:

WROCŁAW 54-150, UL.PILCZYCKA 55 B

NARZĘDZIA STOLARSKIE WROCŁAW KOZANÓW - WWW.ADRIATECH.PL

NUMER KONTA:

Konto: ING o/Wrocław 66 1050 1575 1000 0090 3021 7922

GODZINY OTWARCIA:

PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK - 8.00 -16.30

SOBOTA - do odwołania sklep w soboty nieczynny 

Zadzwoń do nas Wyślij wiadomość