Firma Adriatech Sp z o.o. jest wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski narzędzi stolarskich czeskiej marki PINIE, dłut niemieckiej firmy MHG, narzędzi czeskiej marki Proteco i narzędzi ogrodowych niemieckiej marki Lamborghini. Zajmujemy się też dystrybucją dłut PFEIL, imadeł stolarskich i ślusarskich YORK, dłut i wkrętaków marki Narex, maszyn i narzędzi stolarskich Holzstar i Holzkraft, narzędzi Stanley, Wolfcraft, frezów CMT, narzędzi Silverline, kamieni Rozsutec i innych.

Nadrzędnym celem firmy jest dystrybucja wspomnianych marek oraz ich systematyczny rozwój na wymagającym polskim rynku. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w branży, rzetelność i elastyczność w działaniu. Chcąc dostarczyć klientom asortyment najwyższej jakości współpracujemy z wieloma znanymi producentami i importerami narzędzi takimi jak LŁ dawniej Lange Łukaszuk, Stanley, Milwaukee, Strümer, Sparky, Bradas i inni.

W szerokiej gamie oferowanych przez nas produktów znajdą Państwo narzędzia takich marek jak: Wolfcraft, Starmix, Steinel, Collomix, Bondhus, Felo, NWS, Sola, Proxxon, Proteco, Lamboghini, Flexo-Trim, Ikra, Narex, Bradas, Neo, Milwaukee, Stanley, Holzstar, Holzkraft, Silverline, CMT,  Irwin i inne.

Dla wygody obsługi naszych klientów detalicznych proponujemy skorzystanie z szerokiej oferty naszego sklepu internetowego. Zapraszamy do udanych zakupów i pozostajemy do dyspozycji w zakresie profesjonalnego doradztwa.

Klientów z Wrocławia i okolic zapraszamy do sklepu stacjonarnego:

WROCŁAWSKA 19 B w KIEŁCZOWIE pod Wrocławiem

NARZĘDZIA STOLARSKIE WROCŁAW PSIE POLE - WWW.ADRIATECH.PL

NARZĘDZIA OGRODOWE WROCŁAW PSIE POLE - WWW.ADRIATECH.PL

NUMER KONTA:

Konto: ING o/Wrocław 66 1050 1575 1000 0090 3021 7922

UWAGA! ZMIANA GODZIN OTWARCIA:

PONIEDZIAŁEK - 8.00-19.00

WTOREK, ŚRODA, CZWARTEK, PIĄTEK - 8.00 -17.00

SOBOTA - NIECZYNNE


Zadzwoń do nas Wyślij wiadomość