Dłuta i akcesoria rzeźbiarskie

Dłuto to podstawowe narzędzie pracy każdego snycerza. Firma Narex produkuje profesjonalne dłuta rzeźbiarskie, które wyróżnia ręczna obróbka końcowa oraz odpowiedni stosunek jakości do ceny. Dłuta stolarskie z linii Standard o twardości 55 HRc mają mniejszą ośmiokątną rękojeść o długości 105 mm. Dłuta występują w podstawowych profilach i wielkościach, ale cieszą się dużą popularnością. Dłuta do rzeźbienia z serii Profi o twardości 59 HRc mają dłuższe rękojeści i szeroką gamę profili i wielkości. 

Dłuta rzeźbiarskie, snycerskie lub do drzeworytu

Uznaniem klientów cieszy się także linia twardych, profesjonalnych noży rzeźbiarskich Profi oraz tańsze noże snycerskie linii Standard. Pilniki rzeźbiarskie, pobijaki drewniane, olej do dłut, statywy do rzeźbienia i inne akcesoria rzeźbiarskie pozwalają na skompletowanie niezbędnych narzędzi dla rzeźbiarza. Dłuta rzeźbiarskie KIRSCHEN znane są każdemu miłośnikowi rzeźbienia w drewnie. Logo dwóch wisienek gwarantuje trwałość, precyzję obróbki i komfort użytkowania narzędzi podczas prac snycerskich. Zwolennikom najwyższej światowej jakości narzędzi do rzeźbienia, linorytu i płaskorzeźby polecamy niezawodne szwajcarskie dłuta PFEIL.

Sklep internetowy Adriatech oferuje profesjonalne narzędzia rzeźbiarskie renomowanych producentów NAREX, KIRSCHEN oraz PFEIL. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i zapewniamy profesjonalne doradztwo w kwestii doboru odpowiednich narzędzi rzeźbiarskich. Nasze snycerskie dłuta oraz noże do obróbki drewna, to specjalistyczne narzędzia dla fachowców oraz początkującego rzeźbiarza.

Dłuta i akcesoria rzeźbiarskie

Producenci

  • Dostawa gratis
Zadzwoń do nas Wyślij wiadomość