Dłuta i akcesoria rzeźbiarskie

Od prawie 100 lat Narex produkuje dłuta rzeźbiarskie, które wyróżnia ręczna obróbka końcowa oraz dobry stosunek jakości do ceny. Dłuta rzeźbiarskie z linii Standard o twardości 55 HRc mają mniejszą ośmiokątną rękojeść o długości 105 mm. Dłuta te występują w podstawowych profilach i wielkościach, ale cieszą się dużą popularnością. Dłuta z serii Profi o twardości 59 HRc mają dłuższe rękojeści i szeroką gamę profili i wielkości. Uznaniem klientów cieszy się także linia twardych profesjonalnych noży rzeźbiarskich Profi oraz tańsze noże snycerskie linii Standard. Pobijaki drewniane, oleje do dłut, statywy do rzeźbienia i inne akcesoria rzeźbiarskie pozwalają na skompletowanie niezbędnych narzędzi dla rzeźbiarza.

Podkategorie

 • KIRSCHEN Dłuta rzeźbiarskie

 • NAREX Dłuta rzeźbiarskie START

  Dłuta rzeźbiarskie START - zestawy dłut są doskonałą propozycją dla początkujących rzeźbiarzy. Wykonane z dobrej stali długo zachowują ostrość.
 • NAREX Dłuta rzeźbiarskie STANDARD

  Dłuta rzeźbiarskie Narex STANDARD polecamy do obróbki miękkiego i średniotwardego drewna. Dłuta stworzone z myślą o początkujących i zaawansowanych rzeźbiarzach.
 • NAREX Dłuta rzeźbiarskie PROFI

  Dłuta rzeźbiarskie, snycerskie Narex z serii Profi sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających rzeźbiarzy. Stal o twardości 59 Hrc przeznaczone do obróbki twardego i miękkiego drewna. Wygodna rękojeść bukowa.
 • PFEIL Dłuta rzeźbiarskie średnie

  Pfeil - dłuta rzeźbiarskie produkowane w Szwajcarii według surowych norm jakościowych. Dłuta średniej wielkości, przystosowane do mniejszej ręki, o węższej części roboczej.  Wysoka jakość dłut, precyzja wykonania i szeroki wachlarz profili zadowolą zarówno amatorów jak i profesjonalistów.

 • PFEIL Dłuta do drzeworytu

  Dłuta rzeźbiarskie do drzeworytu i płaskorzeźb Pfeil przeznaczone są do rzeźbienia, wycinania i obróbki detali rzeźbiarskich. Dłuta szwajcarskie najwyższej jakości z bardzo twardej, lecz elastycznej stali. Dłuto dobrze leży w ręce i zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Nadzór nad jakością produkcji, odpowiednie naostrzenie i trwałość narzędzia to zalety dłut Pfeil.

 • MHG Dłuta rzeźbiarskie Standard

  Wysokiej jakości niemieckie dłuta rzeźbiarskie z rękojeścią z jesionowego drewna. Ostrza z bardzo dobrej jakości stali chromowo-wanadowej o twardości 61 Hrc. Dłuta przeznaczone zarówno do prac amatorskich jak i profesjonalnych. Znajdują zastosowanie do prac w miękkim i twardym drewnie.

 • SILVERLINE Dłuta rzeźbiarskie

  Dłuta rzeźbiarskie marki Silverline to tanie dłuta przeznaczone tylko dla amatorskich zastosowań. Cieszą się popularnością ze względu na duży wybór profili dłut. Dłuta te często kupowane są przez użytkowników chcących wypróbować poszczególne profile dłut, a kupujących następnie wybrane profesjonalne dłuta z wyższych serii.

 • Noże rzeźbiarskie

  W ofercie trzy linie noży rzeźbiarskich MHG, NAREX Profi, NAREX Sandard. Noże snycerskie MHG oraz Narex Porfi przeznaczone są do profesjonalnych zastosowań w rzeźbiarstwie. Wykonane są z twardej niemieckiej stali. Noże Narex Standard to ekonomiczna i bardzo popularna linia noży dla amatorów i zawodowych rzeźbiarzy.
 • Pilniki rzeźbiarskie

  Ręcznie wykonywane pilniki rzeźbiarskie i modelarskie firmy Narex

 • Akcesoria rzeźbiarskie

  Akcesoria rzeźbiarskie Narex. Polecamy bardzo dobrze wyważony pobijak do dłut z mosiężną głowicą oraz pobijaki drewniane do dłut.

Producenci

 • Dostawa gratis