Stoły stolarskie (strugnice)

Stoły stolarskie drewniane PINIE (strugnice) wyróżniają się bardzo masywną konstrukcją z klejonym blatem z drewna bukowego o grubości aż 120 mm. W stoły seryjnie wbudowane są solidne, żeliwne imadła stolarskie Pinie. W komplecie imaki aluminiowe. Strugnice stolarskie dla majsterkowiczów i stolarzy Holzkraft mają lżejszą, kompaktową konstrukcję. W standardzie z półką i 4 imakami. Stoły warsztatowe Ramia dla profesjonalistów dedykowane są dla stolarzy i warsztatów. Modele Ramia posiadają różne grubości blatów.

Podkategorie

 • Strugnice PINIE

  Strugnice profesjonalne z Czech. Bardzo gruby blat 12 cm z desek bukowych. W komplecie ze stołami stolarskimi trwale imadła stolarskie renomowanego producenta z Czech. Ciężka (100-200 kg w zależności od modelu), stabilna konstrukcja strugnic. Wysoka jakość materiałów pozwala na wieloletnie użytkowanie. Bardzo szeroka oferta akcesoriów: ściski, płyty metalowe ochronne, imadła, imaki, szafki.

 • Strugnice HOLZKRAFT

  Strugnice Holzkraft to lżejsze stoły stolarskie przeznaczone głównie do zastosowań warsztatowych i dla majsterkowiczów. Blat z dwoma rzędami otworów i dwa wmontowane imadła stolarskie pozwalają na wykonywanie na strugnicach Holzkraft wielu prac stolarskich. Mała waga strugnicy pozwala na jej szybkie przenoszenie.

 • Strugnice RAMIA

  Stoły stolarskie Ramia z Czech z drewna bukowego łączonego na wczepy. Stabilna konstrukcja o grubości blatu 40 mm. W komplecie imadła stolarskie i imaki. Stoły o dużo lżejszej konstrukcji niż stoły Pinie, lecz korzystnym stosunku ceny do jakości.

 • Strugnice akcesoria

Producenci

Favorite Video

 • Dostawa gratis