Ostrzenie

Polecamy ostrzałki wolnoobrotowe do dłut i noży marki Holzkraft oraz Triton. Ostrzałki posiadają wiele akcesoriów, które umożliwią ostrzenie noży, dłut, siekier, nożyczek, ostrzy strugów. Ostrzenie za pomocą ostrzałki wolnoobrotowej zabezpiecza stal przed przegrzaniem, rozhartowaniem i utratą właściwości fizycznych. Końcowe polerowanie tarczą polerską wyrównuje drobne nierówności i nadaje elegancki wygląd ostrzonym krawędziom. Trudne ostrzenie dłut rzeźbiarskich i żłobaków jest proste i szybkie dzięki przystawkom do ostrzałek wolnoobrotowych. Akcesoria ostrzałek Triton pasują do mocowania na ramie ostrzałek Holzkraft. Ręczne ostrzenie dłut umożliwią ostrzałki korundowe, ostrzałki z węglika krzemu, ostrzałki diamentowe. Kamienie naturalne o ziarnistości 6000-8000 Rozsutec lub Arkansas umożliwiają ostateczne wyrównanie i wypolerowanie krawędzi dla osiągnięcia "efektu brzytwy".

Podkategorie

 • Kamienie naturalne

  Kamienie naturalne do ostrzenia dłut i noży Arkansas z USA i Rozsutec z kamieniołomu na Słowacji o granulacji 6000-8000. Idealne do końcowego wykończenia, ostrzenia i szlifowania dłut i noży

 • Ostrzałki sztuczne

  Ostrzałki sztuczne do ostrzenia dłut i noży, korund, elektrokorund, węglik krzemu. Polecamy do ostrzenia dłut stolarskich i rzeźbiarskich.

 • Ostrzałki wolnoobrotowe

  Ostrzałki wolnoobrotowe Holzcraft, Triton wraz z osprzętem zdecydowanie poprawiają komfort pracy z dłutami i nożami. Szybkie i dokładne ostrzenie na ostrzałce wolnoobrotowej pozwala zaoszczędzić czas ostrzenia, a liczne przystawki umożliwiają ostrzenie noży, dłut, siekier, dłut tokarskich, ostrzy strugów itp.

 • Akcesoria do ostrzenia

  Prowadnice do ostrzenia dłut stolarskich pozwalające zachować kąt ostrzenia dłut. Oleje do ostrzenia wspomagają i ułatwiają proces ostrzenia.

Producenci

 • Dostawa gratis