Ostrzałki

Do warsztatów i użytku domowego do ostrzenia wierteł odpowiednia będzie ostrzałka niemieckiej marki Optimum od 3 do 13mm. Profesjonaliści będą zadowoleni z modelu ostrzałki do wierteł od 3 do 30 mm marki Optimum. Ostre dłuta, strugi i noże zapewni użycie ostrzałki wolnoobrotowej Triton lub modelu ostrzałki wolnoobrotowej o korzystnym stosunku jakości do ceny Holzkraft. Tępy łańcuch można zaostrzyć dzięki różnym modelom ostrzałek do łańcuchów Proteco.

Wysokiej jakości ostrzałki do wierteł

Ostrzałka do wierteł jest narzędziem, które powinno się znaleźć w każdym warsztacie, jak i firmie zajmującej się m.in. produkcją. Urządzenie do ostrzenia wierteł do metalu pozwala szybko i precyzyjnie ostrzyć wiertła bez konieczności posiadania doświadczenia w tym zakresie. Umożliwi to utrzymanie starych wierteł w jak najlepszej kondycji, bez dodatkowych kosztów. Ostrzałka do łańcucha pozwala na bezpieczne i wygodne ostrzenie zębów łańcuchów, bez względu na kształt oraz rozmiar.

Oferowane w naszym sklepie internetowym przyrządy do ostrzenia tępych łańcuchów zostały przystosowane do montażu na stole roboczym. Dostępne sprzęty marki Optimum, Proteco lub Triton charakteryzują się precyzją i efektywnością użytkowania, a także krótkim czasem ostrzenia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu z narzędziami Adriatech.

Ostrzałki

Katalog

Producenci

  • Dostawa gratis
Zadzwoń do nas Wyślij wiadomość